
De organisatie van de Olympische winterspelen in Vancouver 2010 hebben een probleem waarbij ze afhankelijk zijn van moeder natuur. Er ligt namelijk bijna geen sneeuw meer in het skigebied van Vancouver (Cypress Mountain). In dit skigebied zijn echter de wedstrijden voor de snowboarders en freestyle skiers gepland.
In Januari was het zo warm in Vancouver dat een groot deel van de pistes weer groen zijn in plaats van wit.
Voor komend weekend is wel sneeuw voorspeld maar of dit genoeg is om goede pistes te preparen is maar de vraag. De organisatie van de Olympische Winterspelen Vancouver 2010 werkt met man en macht aan de pistes.
Mocht er niet genoeg sneeuw vallen, dan worden de ski- en snowboardwedstrijden waarschijnlijk verplaatst naar Whistler (waar ook de andere alpine ski wedstrijden zullen plaatsvinden.)
|